Little Ones Blog

16 listopada 2020

Nagrodzone „Słoneczka” w konkursie plastycznym

Przedszkolaki z grupy „Słoneczka” brały udział w konkursie plastycznym ph. „Moje Grajewo za 100 lat”, który patronatem objął Burmistrz Miasta Grajewo. Tematem konkursu było wykonanie rysunku przedstawiającego Miasto Grajewo.

Read More

10 listopada 2020

11 listopada – pamiętny dzień. Dlaczego warto pokazywać dzieciom postawy patriotyczne?

🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 Z czym się nam kojarzy data 11 listopada? Chyba nikt nie ma wątpliwości… 11 Listopada jest dniem odzyskania przez.

Read More

8 listopada 2020

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

W środę, 5 listopada dzieci z grup „Pszczółki”, „Krasnoludki” oraz „Słoneczka” obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Data nie jest przypadkowa, bowiem jest to dzień urodzin jednego z największych.

Read More

5 listopada 2020

DZIEŃ DYNI

W piątek, 30 października od rana w naszym przedszkolu królował kolor pomarańczowy.Wszystko za sprawą gwiazdy tego dnia i królowej warzyw – DYNI. Każdy przedszkolak miał na sobie pomarańczową lub żółtą bluzeczkę –.

Read More

4 listopada 2020

Dzień DYNI w GRUPIE PSZCZÓŁKI

Nachodzi koniec jesiennych zbiorów, więc to najlepszy czas by ogłosić „Dzień Dyni” . W grupie 3-latków takie święto obchodziliśmy w piątek 30 października, w tedy to wśród dzieci ubranych.

Read More

23 października 2020

„Święto dyni” w Biedronkach

Dynia to bardzo zdrowe, urodziwe, wdzięczne i łatwe do współpracy warzywo – przekonały się o tym nasze przedszkolaki w piątek 23 października, w czasie obchodów ŚWIĘTA DYNI. Dzieci dowiedziały.

Read More

22 października 2020

Międzynarodowe Święto Chleba w „Biedronkach”

W dniu 16 października przedszkolaki obchodziły Międzynarodowe Święto Chleba. Dzieci ubrane w białe czapki kucharskie, niczym prawdziwi piekarze miały okazję poznać historię i proces powstawania chleba, rogalików, a także.

Read More

14 października 2020

Dzień STOKROTKOWYCH Dziewczynek

I ta, która ma śmieszne kucyki,  i ta, która ma koński ogon,  i ta, która ogonek ma mysi,  i ta, która ma dwa warkoczyki  czy kokardę ma z boku,.

Read More

9 października 2020

Próbna ewakuacja

W trosce o bezpieczeństwo dzieci w naszym Przedszkolu dnia 8 października o godz. 10:00 zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku placówki. Za przebieg ćwiczeń odpowiadała.

Read More

9 października 2020

Policja w przedszkolu, czyli lekcja bezpieczeństwa

Najważniejszą tematyką  we wszystkich grupach wiekowych jest bezpieczeństwo. Dlatego też zorganizowaliśmy spotkanie edukacyjne z przedstawicielami policji. W dniach 07 i 08 października 2020 r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z.

Read More