PM4 dla Nikosia

W lutym w naszym przedszkolu przeprowadzona została zbiórka pieniędzy dla Nikosia Wasilewskiego – chłopca chorego na SMA typu 1. Podczas balu karnawałowego wykonaliśmy naszym przedszkolakom zdjęcia, a całkowity dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na konto zbiórki zweryfikowanej przez Fundację Siepomaga, której podopiecznym jest Nikoś. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy zaangażowali się w akcję. Nasze podziękowania kierujemy w stronę Jacka Sadowskiego, który wywołał zdjęcia za darmo. To dzięki niemu mogliśmy całkowity dochód przekazać na konto Nikosia. Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom naszych przedszkolaków. Dzięki Państwa hojności udało się zebrać 3 706 zł. Pieniądze po komisyjnym przeliczeniu, zostały wpłacone na konto fundacji. Pragniemy podziękować wszystkim za wsparcie, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość.

Ewelina Święćkowska; PM4