Jasełka w grupie Stokrotek

Przedświąteczne spotkania dla rodziców są już tradycją w naszym przedszkolu.Bożonarodzeniowe przedstawienie, na które zostali zaproszeni specjalni goście odbyło się również w tym roku

18 grudnia dzieci z grupy STOKROTKI razem ze swoimi paniami przygotowały jasełka pt.„Wśród nocnej ciszy” Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, pełen radości i nadziei. W dobrym przeżywaniu świąt pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są jasełka – przedstawienie którego treścią jest historia narodzenia Pana Jezusa. Przygotowania do jasełek w naszej grupie trwały wiele dni, uczyliśmy się pastorałek i kolęd. Tańczyliśmy i graliśmy, aby jak najlepiej oddać nastrój świąt. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Piękne stroje i dekoracje pomogły dzieciom wcielić się w rolę świętej rodziny oraz opowiedzieć historię Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz przybyłym gościom za swą obecność i wspólne celebrowanie tak ważnej chwili, życząc raz jeszcze Wesołych Świąt 🎄🎁🎄🎁🎄🎁