Spotkanie opłatkowe połączone z warsztatami świątecznymi w grupie Biedronek

Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego w dniu 14 grudnia 2023r. odbyło się w naszej grupie spotkanie opłatkowe z udziałem rodziców. Przebiegało ono w niezwykle ciepłej, rodzinnej atmosferze.Biedroneczki zaprezentowały krótki świąteczny montaż ruchowo – muzyczny. Nasze małe gwiazdeczki rozświetliły scenę swoim urokiem. Nie ma słów, by opisać, jak bardzo jesteśmy z nich dumne. 🥹Ponadto, dzieci miały okazję podzielić się opłatkiem ze swoimi najbliższymi.Zwieńczeniem spotkania były warsztaty, podczas których dzieci z pomocą swoich rodziców ozdabiały własnoręcznie wykonane, świąteczne pierniki.Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie, zaangażowanie oraz wspólnie spędzony czas.