I TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSZKOLAKÓW ZERÓWKA CUP

19 września, na Stadionie Miejskim w Grajewie odbył się Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków. W rozgrywkach „ZERÓWKA CUP” udział wzięły przedszkola publiczne i niepubliczne z Miasta Grajewo. Każdą placówkę reprezentowały przedszkolaki uczęszczające w tym roku do „zerówki”. Organizatorami turnieju byli: Niepubliczne Przedszkole nr 1 „Akademia Dobrego Startu”, Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie, Akademia Małego Piłkarza, Pan Mateusz – sportowe przedszkole.Współorganizatorami – Miasto Grajewo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, Klub Sportowy „WARMIA” Grajewo, Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo. W turnieju nie było wygranych i przegranych. Wszyscy bawili się doskonale. Trybuny pełne przedszkolaków i rodziców głośno kibicowały swoim drużynom.