OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA 2023

Już po raz kolejny braliśmy udział w Olimpiadzie Przedszkolaka zorganizowanej 06 czerwca 2023r. tym razem na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie, przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. Burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski, dokonał oficjalnego otwarcia Olimpiady, witając maluchy, ich rodziny oraz wychowawców. Dokonano tradycyjnego zapalenia znicza. Przedszkolaki wzięły udział w wielu konkurencjach przygotowanych na boisku. Ciekawe zabawy sportowe zachęcały dzieci do aktywności fizycznej, a przy okazji sprawiły im nie lada przyjemność. Mali uczestnicy za udział w Olimpiadzie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i słodkie upominki. Chętne osoby mogły wykonać zdjęcie na podium. Dodatkowo do dyspozycji najmłodszych były też dmuchańce, wata cukrowa i wiele innych atrakcji i animacji prowadzonych przez panią Izabelę Randzio. Gratulujemy zdobytych medali, wygranych konkurencji i odwagi naszym przedszkolakom. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za tak liczne przybycie.