Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia, Mikołajki, to dzień bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Nasze przedszkolaki, aby uczcić to święto, przyszły tego dnia ubrane w bluzeczki w kolorze czerwonym, z akcesoriami mikołajowymi, były to m.in. czapki, okulary, opaski. Dzieciaki już od rana z niecierpliwością wypatrywały przez okno Mikołaja, nasłuchiwały mikołajowych dzwoneczków. Tuż przed obiadem, zawitał do nas Pan Burmistrz Miasta Grajewo, Dariusz Latarowski- w roli Świętego Mikołaja, Zastępca Burmistrza, Pan Maciej Bednarko – w roli Elfa oraz Pani Izabela Randzio (kierownik CIS)- w roli Mikołajki. Przedszkolaki powitały miłych gości piosenką, w zamian otrzymały słodki upominek. To nie był koniec niespodzianek. Tego dnia, zawitał do naszych milusińskie jeszcze jeden Mikołaj, który za pięknie odśpiewane piosenki i wyrecytowane wierszyki, zostawił każdej grupie przedszkolnej ogromne worki, pełne prezentów. Dzieci były przeszczęśliwe.

Katarzyna Wołyniec; PM4