Noworoczna choinka

Dnia 21 stycznia w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Grajewie miała miejsce tradycyjna uroczystość „Choinka noworoczna”.

Niezmiennie jak co roku na tej imprezie dzieci zaprezentowały się w bardzo pomysłowych i ciekawych przebraniach wykonanych przy pomocy rodziców. Maluchy ze wszystkich grup brały udział w zabawie tanecznej urozmaiconej różnymi konkursami i konkurencjami sprawnościowymi, które nagradzane były słodkim upominkiem.

Punktem kulminacyjnym były odwiedziny Mikołaja, który po upewnieniu się, czy dzieci przez ostatni rok były grzeczne i słuchały rodziców oraz pań w przedszkolu obdarzył wszystkich milusińskich prezentami. Mamy nadzieję, że Mikołaj nie zapomni o nas i za rok spotka się z nami ponownie.

Anna Filipkowska PM nr 4