„BIEDRONKI” z wizytą w gabinecie stomatologicznym.

„Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!”

Przedszkolaki z grupy „Biedronki” doskonale o tym wiedzą. Wiedzą także, jak ważne są wizyty u stomatologa. Dlatego też 07.04.2014r. wybraliśmy się z wizytą do gabinetu stomatologicznego „RENIDENT”.

Dzieci powitała pani Renata Dąbrowska i zachęciła do zwiedzenia gabinetu stomatologicznego. Jak dobra zębowa wróżka pokazała przedszkolakom, w jaki sposób dokładnie i prawidłowo szczotkować ząbki, aby pozbyć się zębowych robaczków. Pokazała jak działa fotel dentystyczny, który wcale nie jest taki straszny. Pani stomatolog opowiedziała, jakie „robi czary” i pokazała pomocne w czarowaniu wszelakie różdżki i machiny zębowe. Za swoją odwagę dzieci otrzymały kolorowanki, które będą przypominać o codziennym myciu zębów.

Joanna Narolewska PM nr 4