„O złotą różdżkę Dobrej Wróżki” – eliminacje miejskie w GCK

29 maja w sali klubowej GCK odbyły się eliminacje miejskie Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”.

Celem konkursu było budzenie wrodzonego talentu dziecka do kreowania własnego świata poprzez żywe mówione słowo.
Młodzi recytatorzy, reprezentujący grajewskie przedszkola i oddziały przedszkolne prezentowali przed komisją oceniającą oraz licznie zgromadzoną publicznością jeden utwór dostosowany do płci, wieku, temperamentu i upodobań.

W eliminacjach wzięło udział pięcioro dzieci z naszego przedszkola. Decyzją Jury dwoje z nich otrzymało wyróżnienia:
– Lena W. „Stokrotki”,
– Lena W. „Słoneczka”.
Natomiast Szymon L. „Słoneczka” zajął III miejsce. Za udział, wyróżnienie i zajęte miejsce dzieci otrzymały dyplomy i nagrody w postaci książek. Gratulujemy !

Anna Filipkowska; Ewelina Święćkowska; PM4