„Pasowanie na przedszkolaka” w grupie „Pszczółek”

Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez naszego przedszkola. 26 kwietnia grupa „Pszczółeczek” miała swój ważny dzień. Dzieci pokazały rodzicom czego nauczyły się w przedszkolu i zaprezentowały zdobyte wiadomości i umiejętności. Była to również okazja do wzmocnienia więzi emocjonalnej z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Rodzice obecni na tej uroczystości, mogli podziwiać swoje pociechy i obserwować podczas występu. Niejednej mamie oraz tacie łza wzruszenia zakręciła się w oku: z dumy, radości, lekkiego niedowierzania, że oto ukochane maleństwo tyle już umie.W tym wyjątkowym dniu Pani dyrektor Regina Grabowska każdego malucha pasowała na przedszkolaka.Mali bohaterowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz rożek wypełniony słodyczami i niespodziankami. Potem było już tylko szaleństwo na przedszkolnym parkiecie wspólnie z rodzicami.Życzymy Wam kochane dzieci uśmiechów i radości z bycia przedszkolakiem. Odkrywania swoich zainteresowań, poznawania nowych przyjaciół, zdobywania nowych umiejętności. Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy.