„Zerówka CUP” 2024

Już po raz drugi dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków „Zerówka CUP”. Wydarzenie miało miejsce dziś, 29 maja, na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego, z okazji 100-lecia Klubu Sportowego WARMIA Grajewo. W rozgrywkach wzięły udział wszystkie przedszkola z Miasta Grajewo. Reprezentacja naszej placówki – czyli 10 chłopców z grupy Stokrotki i Słoneczka, rozegrała 4 mecze. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Chłopcy, dopingowani przez swoje grupy, dzielnie walczyli o kolejne strzały w bramkę przeciwnika. Nasi piłkarze w nagrodę otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz Puchar, który będzie zdobił galerie przedszkolną. Jeszcze raz bardzo gratulujemy wszystkim piłkarzom oraz wiernym kibicom, bez których nie dalibyśmy rady.Przed rozpoczęciem turnieju wręczono również nagrody zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji obchodów 100-lecia Klubu Sportowego Warmia Grajewo.Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w tak widowiskowym wydarzeniu.