Wyjątkowy dzień z wyjątkowymi gośćmi

W ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt, w piątek – nasze przedszkole odwiedziła Pani Katarzyna Chojnowska – groomer z grajewskiego salonu strzyżenia piesków „Chwila dla Pupila”– wraz z przepięknym i bardzo zdolnym czworonogiem – Szantą. Dzięki tej wizycie dzieci poznały na czym polega praca psiego fryzjera oraz wzbogaciły wiedzę na temat psów – ich potrzeb, właściwej opieki oraz roli w życiu człowieka.Szanta – piękny owczarek australijski okazał się pieskiem bardzo grzecznym i spokojnym. Dzięki wyuczonym nawykom był bardzo posłuszny względem swojej Pani i wyrozumiały wobec wszystkich dotykających go dzieci. Szanta nie tylko potulnie pozwoliła się głaskać i przytulać, ale też pięknie prosiła, dziękowała, skakała przez obręcz, a co było najciekawsze – śpiewała… 😊😊😊 Dziękujemy z całego serca Pani Kasi Chojnowskiej za przeprowadzoną pogadankę, połączoną z pokazem umiejętności Szanty, a przede wszystkim za poświęcony nam czas oraz Pani Milenie Stępińskiej z „Fabryki Wspomnień” za utrwalenie tych pięknych chwil.Kochani Rodzice‼‼‼Jednocześnie przypominamy o trwającej w naszym przedszkolu zbiórce na rzecz potrzebującym zwierzętom ze schroniska „SONIECZKOWO”.