Wizyta Pani Jesieni

Spadające liście, odlatujące ptaki, chłodniejsze poranki i wieczory, coraz krótsze dni, jesienna dekoracja w sali….stało się! Do przedszkola zawitała Pani Jesień🍂🍁23 września nasze przedszkolaki przywitały pierwszy dzień jesieni. Jakie było ich zaskoczenie, gdy w czasie zabawy w ogrodzie, ktoś zaczął ich wołać… Nagle słychać krzyki dzieci: „To Pani Jesień!”, „Jaka piękna!”, „Ma liście we włosach!”. Przedszkolaki były zachwycone. Szybko zrobiły piękne koło i zaczęły rozmawiać z naszym gościem. Uważnie słuchały opowieści o zmianach jakie niesie za sobą nowa pora roku. Na koniec Pani Jesień poczęstowała wszystkich słodkim jesiennym darem – malinką. Dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z uroczym gościem i obiecały wypatrywać Jesieni podczas zabaw na dworze i spacerów.