Wizyta piłkarzy Klubu Sportowego Warmii Grajewo

W piątek 24.05. do naszego przedszkola zawitali piłkarze Klubu Sportowego Warmii Grajewo wraz z trenerem drużyny – panem Kamilem Randzio. Zawodnicy opowiedzieli o swojej pasji, o początkach gry w piłkę nożną .Dzieci wzięły udział w ciekawej pogadance na temat piłki nożnej i sportu. Trener Kamil przedstawił historię klubu piłkarskiego, który w tym roku obchodzi piękny jubileusz- 100 lat istnienia Warmii Grajewo.

W następnej części spotkania przedszkolaki ubrane w koszulkach w kolorach niebieskich i czerwonych uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych. Wszystkie zadania wykonywały z ogromnym zapałem i uśmiechem na twarzy. Najbardziej zaangażowane osoby otrzymały różne upominki. Na koniec na ręce Pani dyrektor trafił szalik kibica. Spotkanie było bardzo inspirujące dla dzieci. Nasze przedszkolaki otrzymały solidną dawkę wiedzy i zabawy. Miały okazję porozmawiać z zawodnikami a nawet chwilę pograć z nimi w piłkę. Dla nich to niezapomniane przeżycie.Dziękujemy naszym gościom za wizytę.