Pluszowy miś, Piżama Party ze zbiórką w tle

thumb-img

W czwartek 30 listopada 2023r. w naszym przedszkolu świętowalismy ,,Dzień Pluszowego Misia,, połączony z DNIEM PIŻAMY. Był to dzień, w którym wszyscy bez wyjątku mogli chodzić w piżamie, szlafroku, kapciach…. Ten drobny gest, który wszystkim dzieciom i nauczycielom dał powody do uśmiechu jest symbolicznym gestem solidarności z dziećmi chorymi, przebywającymi na oddziałach onkologicznych. Dla tych dzieci piżama jest niestety ubiorem codziennym i wcale im to nie sprawia radości.Udział w tym wydarzeniu był związany z dobrowolną wpłatą na rzecz fundacji „Gdy liczy się czas”, która wspomaga dzieci na oddziałach onkologicznych. W naszym przedszkolu zorganizowaliśmy zbiórkę, dochód z której przekazaliśmy na konto fundacji. Zebraliśmy 919,00 złotych. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola za wsparcie! Możemy być z siebie dumni!

« 1 z 2 »