POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ

thumb-img

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ. Celem tego wydarzenia było kształtowanie postaw patriotycznych: dumy z bycia Polakiem i szacunku do barw narodowych. W tym dniu sala zamieniła się w wybieg, a przedszkolaki w modelki i modeli. Już od rana w grupach królowały biało-czerwone barwy.Pokaz rozpoczęliśmy od uroczystego odśpiewania HYMNU NARODOWEGO oraz recytacji DEKALOGU MAŁEGO PATRIOTY. Następnie dzieci przy dźwiękach muzyki patriotycznej rozpoczęły prezentowanie swoich kreacji, które nawiązywały do sportu, kultury oraz barw narodowych. Wśród kostiumów można było znaleźć stroje militarne, piłkarskie oraz liczne wariacje biało-czerwone. Cały pokaz dostarczył wiele emocji, radości i uśmiechu.Składamy serdeczne podziękowanie dla Rodziców naszych przedszkolaków, którzy wykazali się zaangażowaniem i kreatywnością przygotowując stroje dla swoich pociech.