„Woda w piosence” – konkurs

W piątek tj. 03.03.2023r. odbył się w naszym przedszkolu wewnątrz przedszkolny konkurs piosenki ph. „Woda w piosence”. Piosenka swoją tematyką musiała nawiązywać do wody jako stanu skupienia, jednego z żywiołów, potoków, rzek, strumyków, łez itp. Przedszkolaki było bardzo chętne do wystąpień przed publicznością. Z wielkim zaangażowaniem i odwagą śpiewały piosenki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, a laureaci będą prezentowali naszą placówkę w eliminacjach miejskich w GCK w Grajewie podczas III Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy”, który odbędzie się 14 marca. Hasło przewodnie Przeglądu to: „Wszystko jest z wody, z wody powstało i z wody się składa”. A laureatami w kategorii Mistrzowie Piosenki są:1. Oliwia Gwiazdowska grupa „Biedronki”2. Liliana Świsłocka grupa „Stokrotki”3. Zuzanna Jaśkowska grupa „Słoneczka”4. Aleksandra Obrycka grupa „Krasnoludki”5. Tymon Klimaszewski grupa „Krasnoludki”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie. Trzymamy kciuki za naszych laureatów i życzymy Wam powodzenia! Niech to będzie początek Waszej wspaniałej przygody z wielką sceną muzyczną.