„Woda w wierszu” – wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski

W czwartek tj. 02.03.2023r. odbył się w naszym przedszkolu wewnątrz przedszkolny konkurs recytatorki ph. „Woda w wierszu”. Wiersz swoją tematyką musiał nawiązywać do wody jako stanu skupienia, jednego z żywiołów, potoków, rzek, strumyków, łez itp. Przedszkolaki było bardzo chętne do wystąpień przed publicznością. Z wielkim zaangażowaniem i odwagą recytowały wiersze znanych autorów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, a laureaci będą prezentowali naszą placówkę w eliminacjach miejskich w GCK w Grajewie podczas III Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy”, który odbędzie się 7 marca. Hasło przewodnie Przeglądu to: „Wszystko jest z wody, z wody powstało i z wody się składa”.A laureatami w kategorii Mistrzowie Recytacji są:1. Natalia Waszkiewicz grupa „Biedronki”2. Antonina Szuba grupa „Biedronki”3. Liliana Świsłocka grupa „Stokrotki”4. Oliwia Wójcicka grupa „Słoneczka”5. Alicja Miklaszewska grupa „Krasnoludki”.Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie. Trzymamy kciuki za naszych laureatów i życzymy Wam powodzenia! Niech to będzie początek Waszej wspaniałej przygody z wielką sceną.