Urodzinki misia

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dzieci bawiły się przy piosenkach, brały udział w licznych zabawach ruchowych oraz misiowych tańcach. To właśnie z tej okazji w naszej placówce został również zorganizowany konkurs plastyczny „Mój przyjaciel – miś”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać misia. Dzieci mogły wybrać dowolną technikę i wykonać prace przy współpracy z Rodzicami. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W piątek nastąpiło jego rozstrzygnięcie i uroczyste wręczenie nagród. Dzieci wykonały wiele przepięknych prac, więc Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie.Ostatecznie wybrano po 3 prace z dwóch kategorii wiekowych, których autorzy zajęli następujące miejsca:3/4-latki:🥇 Zuzanna Sasiela (Biedronki)🥈 Eryk Bogdan (Pszczółki)🥉 Krzysztof Święćkowski (Biedronki)5/6-latki:🥇 Jakub Wołyniec (Słoneczka)🥈 Aleksandra Obrycka (Krasnoludki)🥉 Nadia Obiedzińska (Słoneczka)Wszystkie dzieci otrzymały nagrody. Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.Gratulujemy pomysłowości!