Z całego serca dziękujemy!!!

„Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa, wtedy proste – DZIĘKUJĘ – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić”Nasze przedszkole bierze czynny udział w różnych akcjach społecznych i zbiórkach charytatywnych. Podjęte działania rozwijają empatię, uczą większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych ludzi, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej! Nie byłyby one możliwe bez ogromnego zaangażowania ze strony rodziców i dzieci. Dzięki Państwa hojności i udział we wszystkich zbiórkach na rzecz chorego Wiktorka (Kino, Kwiaty dla Wiktorka, Challenge Macarena oraz Spiżarnia Wiktorka) mogliśmy zasilić konto małego wojownika piękną kwotą – 5161.72 złDziękujemy za okazane wsparcie i za to, że mogliśmy liczyć na Państwa otwarte serca, które tak przepięknie potrafią dzielić się dobrem z innymi.Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, by pomagać bezinteresownie.Z całego serca DZIĘKUJEMY!