„Spiżarnia Wiktorka” – 1932,72 ZŁ

W czwartek, 3 listopada, w naszym przedszkolu odbył się kiermasz przetworów dla Wiktorka ph. „Spiżarnia Wiktorka”. Na specjalnie przygotowanych półeczkach, stolikach znalazły się własnoręcznie wykonane przez mamy, babcie, ciocie naszych podopiecznych przetwory. Wszystkie słoiczki były pięknie ozdobione, opatrzone etykietą. Na straganie pojawiły się pyszności w postaci dżemów, przecierów, soków, konfitur, ogórków, papryk itp. „Spiżarnia Wiktorka” wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci. Zakupić można było także świeżą, smaczną, przyrządzoną według tradycyjnego przepisu potrawę z kuchni regionalnej Podlasia – babkę ziemniaczaną.Mimo trudnych dla wszystkich czasów, po raz kolejny zdaliśmy kolejny sprawdzian, a przy Państwa zaangażowaniu, okazanemu sercu i empatii udało się zebrać kwotę 1932,72 zł.Składamy Państwu serdeczne podziękowania za bezinteresowne niesienie pomocy, które świadczy o ogromnej wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka. Dziękujemy za zaangażowanie w gromadzeniu przetworów i tym samym stworzenie „Spiżarni Wiktorka”, a także za hojne wpłaty przy zakupie słoiczków.