TEATRZYK – „Wilk i siedem koźlątek”

Wilk i siedem koźlątek” w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arena. W piątek, 7 października, nasi przedszkolacy mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Wilk i siedem koźlątek” w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arena z Białegostoku. Któż nie zna baśni o siedmiu koźlątkach, które zostały same i mimo przestróg mamy wpuściły wilka do domu. Przedstawienie dzięki zabawnym kostiumom i nieoczekiwanym przeobrażeniom aktorów ukazuje, jak łatwo można dać się nabrać innym ludziom, którzy często udają kogoś innego.Zaprezentowany w oparciu o baśń braci Grimm spektakl wywołał u dzieci spore emocje i okazał się bardzo pouczający. Trzeba pamiętać, że nie wolno otwierać drzwi nieznajomym i trzeba zawsze słuchać rodziców.