Wizyta Pani Jesieni

23 września w naszej placówce przedszkolaki uroczyście świętowały nadejście kalendarzowej kolejnej pory roku – jesieni. Zaraz po odbytych zajęciach, przystrojona w kolorowy strój, odwiedziła naszych podopiecznych – Pani Jesień. Weszła z wielkim koszem pełnym darów z sadu, lasu i ogrodu oraz pędzlem, którym zaczęła już malować świat na jesienne barwy. Poprosiła także dzieci, aby tanecznym krokiem w rytm muzyki przekroczyły bramę do jej jesiennego królestwa. Celem zabaw było integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa.Na koniec, Pani Jesień poczęstowała naszych przedszkolaków przepysznymi śliwkami prosto z sądu. Dzieci były zachwycone wizytą gościa, dlatego na pożegnanie zaprosiły go za rok.