Olimpiada Przedszkolaka 2022

Już po raz kolejny braliśmy udział w Olimpiadzie Przedszkolaka zorganizowanej 07 września 2022r. na boisku przy Klubie „Hades” przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie.Burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski, dokonał oficjalnego otwarcia Olimpiady, witając maluchy, ich rodziny oraz wychowawców. Dokonano tradycyjnego zapalenia znicza.Przedszkolaki wzięły udział w wielu konkurencjach przygotowanych na boisku. Ciekawe zabawy sportowe zachęcały dzieci do aktywności fizycznej, a przy okazji sprawiły im nie lada przyjemność. Mali uczestnicy za udział w Olimpiadzie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i słodkie upominki. Chętne osoby mogły wykonać zdjęcie na podium. Dodatkowo do dyspozycji najmłodszych były też dmuchańce, wata cukrowa i wiele innych atrakcji i animacji prowadzonych przez panią Izabelę Randzio. Impreza odbywała się pod patronatem marszałka województwa, w organizacji pomogła LGD Biebrzański Dar Natury. Wiele osób odwiedziło też namiot, gdzie można było wspomóc zbiórkę dla chorego na SMA Wiktorka.Gratulujemy zdobytych medali, wygranych konkurencji i odwagi naszym przedszkolakom. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za tak liczne przybycie.

Joanna Burgraf; PM4