Pożegnanie 6latków w KRASNOLUDKACH

Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy Dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań. 23 czerwca dzieci z grupy „Krasnoludki” zaprezentowały przed zgromadzoną publicznością program artystyczny przygotowany na zakończenie roku szkolnego 2021/2022.Część artystyczna rozpoczęła się Walcem w wykonaniu wszystkich dzieci. Podczas wystąpienia nie zabrakło wzruszających wierszy, piosenek oraz układów tanecznych. Pięciolatki pożegnały swoich starszych przyjaciół, którzy od września rozpoczną edukację w szkole. Swoim występem sześciolatki przypomniały jak wytrwale pracowały przez cały rok i co przyniósł im każdy miesiąc pobytu w przedszkolu. Opowiedziały o tym czego się nauczyły i jak spędziły czas wśród kolegów i koleżanek. Nasi absolwenci podziękowali wszystkim za trud włożony w ich wychowanie i nauczanie. Możemy stwierdzić z dumą, że nasi Absolwenci zasłużyli na miano Pierwszoklasistów. Życzymy Dzieciom wiele radosnych chwil, wytrwałości i samych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.Za wspaniałą postawę i wytężoną pracę dzielne Przedszkolaki zostały nagrodzone upominkami od Dyrekcji. Dzieci, z którymi spotkamy się w przyszłym roku szkolnym otrzymały książki i pamiątkowe dyplomy. Absolwenci zostali uhonorowani książkami z dedykacją i pamiątkowymi dyplomami z życzeniami wszelkiej pomyślności na nowej drodze obowiązków szkolnych. Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za owocną współpracę oraz wspieranie inicjatyw i działań podejmowanych dla rozwoju naszego przedszkola oraz wręczyła im podziękowanie.Życzymy naszym Wychowankom i Ich Rodzicom bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia!!!

Joanna Narolewska; PM4