Wycieczka do „Krainy Krasnoludków”

W poniedziałkowy poranek dzieci z Krasnoludków i Stokrotek wybrały się na wycieczkę autokarową do Zalesia, gdzie miały okazję spędzić miło czas w tajemniczej Krainie Krasnoludków. W leśnej scenerii czekały na nie opowieści o krasnoludkach, leśny tor sprawności, jazda na koniu lub osiołku, poszukiwanie skarbów, a także krótki rejs tratwą. Dzieci miały też okazję spotkania ze zwierzętami wiejskimi tj. króliki, kozy, kury, kaczki, a co najfajniejsze mogły je karmić. Oczywiście żeby mieć siły na te wszystkie atrakcje musieliśmy także mieć chwilę na pyszny posiłek, oczywiście taki, jaki serwuje się w krainie pełnej czarów ?Był to wspaniały, aktywny wypoczynek na łonie natury, który na pewno zostanie w pamięci naszych przedszkolaków ?

Anna Filipkowska, Joanna Narolewska; PM4