Bal Karnawałowy

thumb-img

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

 W czwartek 20 stycznia w naszym przedszkolu, już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki, biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez wychowawców. Cudowną niespodzianką były odwiedziny Świętego Mikołaja i wręczenie dzieciom paczuszek. Każda grupa musiała zaprezentować Mikołajowi najpiękniejszą piosenkę, taniec lub wierszyk jaki umie oraz obiecać, że będzie grzeczna przez cały następny rok. Na zakończenie balu czekał na dzieci pyszny poczęstunek. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz paczek.

Ewelina Święćkowska; PM4