Stokrotki witają Mikołaja

thumb-img

6 grudnia – dzień, w którym wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością oraz niepokojem (czy chociaż w tym roku będzie) spoglądają na drzwi i wyczekują specyficznych „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj i tym razem nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już po śniadaniu zawitał do naszego Przedszkola,

Wszystkie STOKROTKI bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Sześciolatki pięknie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że przez cały rok były bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył prezenty i niestety musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci.  

Reszta dnia upłynęła nam na wielu innych dodatkowych atrakcjach – były wesołe zabawy muzyczno – ruchowe, urodziny Zuzi z cukierkowym akcentem, pyszny piernikowy poczęstunek, własnoręcznie wykonany przez Maję M., no i oczywiście zabawy nowymi zabawkami.

Anna Filipkowska; PM4

« 1 z 2 »