Najlepsi z najlepszych :)

4 październik w przedszkolu to nie tylko Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie. Tego dnia były piękne życzenia oraz przeróżne gesty wdzięczności i słowa podziękowań od dzieci, ich Rodziców jak również ze strony Pani Dyrektor, która w swoim przemówieniu, skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi, wiele ciepłych słów. Życzenia te dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w najbliższym czasie w pracy z dziećmi. Kochane Dzieci, Wspaniali Rodzice – bardzo Wam dziękujemy za piękne słowa i wszystkie inne oznaki wdzięczności ?Dla Was będziemy starać się jeszcze, jeszcze, jeszcze bardziej… ?