Biedroneczki obchodzą „Dzień Muzyki”

W tym dniu nasze BIEDRONECZKI przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. Wspólne zabawy przy muzyce, śpiewanie znanych piosenek, gra na instrumentach, oglądanie filmu edukacyjnego o instrumentach muzycznych, zadanie muzyczne- to wszystko czekało na nasze Biedroneczki 01 października , Dzieci świetnie poradziły sobie z wykonaniem wszystkich zadań- brawo! Bębenek. Rzechotki, quiro, kastaniety czy tamburyno to tylko niektóre instrumenty, które dzieci mogły poznać i usłyszeć na żywo. Każde dziecko, miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Razem stworzyliśmy prawdziwą orkiestrę. Przedszkolaki nie tylko uważnie słuchały utworów muzycznych ale również aktywnie brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Zabawa była wyśmienita, a dzieci radosne i zadowolone.

Joanna Burgraf; PM4