„Pożegnanie przedszkola” w grupie Słoneczka

W środę, 23 czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Grajewie odbyła się uroczystość „Pożegnania Przedszkola” przez grupę „Słoneczka”. Mnóstwo ciepłych i serdecznych słów od Pani Dyrektor, wychowawców, upominki oraz pamiątki wspólnie spędzonych lat, wzbudziły uśmiechy i wzruszenie na twarzach wszystkich. Dzieci w pięknych aranżacjach artystycznych, wspaniałych słowach, piosenkach i tańcach podziękowały z głębi serca za ten wspólnie spędzony czas. Podziękowania należą się również Rodzicom za współpracę, zaangażowanie oraz wkład w osiągnięcia i sukcesy naszych wychowanków. Na pamiątkę naszych wspólnych chwil pozostaną wspomnienia, których mamy mnóstwo.

Życzymy dzieciom oraz ich Rodzicom, aby nowy etap szkolnej drogi zwieńczony był samymi sukcesami i powodzeniem. Dziękujemy za wszystko!

Katarzyna Wołyniec, Marzenna Koniecko; PM4