Nasi Mistrzowie wiersza, piosenki i teatru

W maju utalentowane dzieci z grup „Biedronki”, „Krasnoludki”, „Stokrotki” i „Słoneczka” brały udział w eliminacjach miejskich Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „PIKuś 2021” w ramach zadania „PIKtoGRAmy”, którego organizatorem jest Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku.

Eliminacje miejskie w Grajewskim Centrum Kultury odbywały się metodą on-line w trzech kategoriach.

I tak:

w kategorii „Mistrzowie Recytacji” brały udział:

– Oliwia Wójcicka „Biedronki”

– Pola Cybula „Stokrotki”

– Szymon Gwiazdowski „Stokrotki”

– Hania Kowalewska „Słoneczka”

– Ania Wysocka „Słoneczka”

w kategorii „Mistrzowie Piosenki”:

– Tymon Klimaszewski „Krasnoludki”

– Pola Cybula „Stokrotki”

– Julia Budnik „Słoneczka”

– Martynka Koniecko „Słoneczka”

w kategorii Forum Teatrów Amatorskich:

– grupa teatralna „Słoneczka”

Miło jest nam poinformować, iż JURY w składzie: Barbara Mejner, Anna Charmułowicz, Monika Soroko przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

W konkursie recytatorskim:

Pola Cybula – II miejsce

Oliwia Wójcicka – III miejsce

W konkursie piosenki

– Pola Cybula – I miejsce

W konkursie teatrzyków:

– grupa teatralna „Słoneczka” – I miejsce

Laureaci – Pola Cybula ze swoją piosenką „Puszek Okruszek” oraz grupa teatralna „Słoneczka” z przedstawieniem „Kopciuszek” przeszli do II etapu konkursu i będą reprezentowali nasze przedszkole i miasto w dniach 7-12 czerwca w siedzibie PIK w Białymstoku.

Gratulujemy!!!

Trzymamy kciuki!!!