Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pani Wiosna”

Drodzy rodzice!!! Z przyjemnością informujemy, że przedszkolny konkurs ph. „Pani Wiosna” został nierozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom za piękne prace, które zdobią hol przedszkola. W konkursie wzięło udział aż 24 przedszkolaków. Komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem. Musiała wybrać najpiękniejsze prace. Przy podejmowaniu decyzji brana była pod uwagę przede wszystkim samodzielność, różnorodność technik oraz estetyka. Jury postanowiło wyróżnić prace następujących dzieci:

I MIEJSCE Koniecko Martyna i Kowalewska Hanna

II MIEJSCE Kulik Zuzanna i Odolecki Karol

Pozostałe prace otrzymały wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie cieszył się równie dużym zaangażowaniem.

Katarzyna Wołyniec, Joanna Narolewska; PM4