Spacer dla Nikosia

???? Przedszkole Miejskie nr 4 w Grajewie dziękuje za nominację Przedszkolu Miejskiemu nr 2 w Grajewie i chętnie przyłącza się do challenge’u „Spacer dla Nikosia” Zasady są proste: -pracownik danej instytucji przechodzi się po urzędzie, placówce, zakładzie pracy i robi zbiórkę pieniężną dla Nikosia -prezydent, burmistrz, wójt, prezes, dyrektor, kierownik danego zakładu pracy ogłasza kwotę jaka została uzbierana, wpłaca na konto główne https://www.siepomaga.pl/zycie-nikosia a następnie nominuje kolejne instytucje do wykonania zadania (liczba nominowanych jest nieograniczona) -po wykonaniu zadania należy w dowolny sposób udokumentować zbiórkę (film lub zdjęcie) ? -czas na wykonanie zadania: 3 dni robocze Dla nas to tylko spacer po zakładzie pracy, dla Nikosia kolejne kroczki ratujące mu życie ❤️ Wykonaj zadanie i wklej powyższy tekst ? Niech apel idzie w Polskę, w Europę, w świat ? Przedszkole Miejskie nr 4 w Grajewie uzbierało kwotę 600 zł ? Nominujemy: – Społem Grajewo Pss – Szkołę podstawą z punktem przedszkolnym w Białaszewie – Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Hajnówce.

Ewelina Święćkowska; PM4