Działamy na rzecz innych – WOŚP

W tym roku nasze Przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do 29. finału ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zbiórka pieniążków trwała przez cały styczeń. Przedszkolaki i ich Rodzice włączyli się do akcji i chętnie wsparli ją wrzucając pieniążki do umieszczonej w holu puszki. Dzieciaki poprzez udział w akcji, dowiedziały się jak ważna jest pomoc osobom potrzebujący, że nawet najmniejszy grosik, to dar od serca, który dla chorych ma ogromne znaczenie. Swoją postawą pokazały, że „pomaganie jest dziecinnie proste”. W tym roku udało nam się uzbierać imponującą kwotę: 975,20 zł. Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym Przedszkolakom i ich Rodzicom za ogromną dobroć, pomoc i wsparcie tak szczytnego celu akcji WOŚP. Pamiętajmy, że dobro, które dajemy, zawsze do nas powraca.

Katarzyna Wołyniec; PM4