Działamy na rzecz innych – WOŚP

thumb-img

W tym roku nasze Przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do 29. finału ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zbiórka pieniążków trwała przez cały styczeń. Przedszkolaki i ich Rodzice włączyli się do akcji i chętnie wsparli ją wrzucając pieniążki do umieszczonej w holu puszki. Dzieciaki poprzez udział w akcji, dowiedziały się jak ważna jest pomoc osobom potrzebujący, że nawet najmniejszy grosik, to dar od serca, który dla chorych ma ogromne znaczenie. Swoją postawą pokazały, że „pomaganie jest dziecinnie proste”. W tym roku udało nam się uzbierać imponującą kwotę: 975,20 zł. Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym Przedszkolakom i ich Rodzicom za ogromną dobroć, pomoc i wsparcie tak szczytnego celu akcji WOŚP. Pamiętajmy, że dobro, które dajemy, zawsze do nas powraca.

Katarzyna Wołyniec; PM4

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0