ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

thumb-img

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia… Jest taka moc, co smutek w radość przemienia… Jest taka siła, co spełnia marzenia…

Pomimo trudnego dla wszystkich, kończącego się roku 2020, staramy się, aby w naszym przedszkolu było jak najbardziej ,,normalnie”. Z uwagi na reżim sanitarny, drzwi naszego przedszkola są zamknięte, ale tuż za jego progiem tętni życie. Oto kilka kadrów z nagranego filmiku, w którym chcielibyśmy podzielić się magią świąt, jaką tworzą nasze przedszkolaki. Każda z grup przygotowała coś innego, coś wyjątkowego, coś cudownego. Mimo chorób i małej ilości dzieci udało się stworzyć klimat świąteczny. W przedszkolnym bożonarodzeniowym holu przedszkolaki z ogromnym zapałem zamieniły się w aktorów. Jedni śpiewali, inni tańczyli. Były recytowane wiersze i gra na instrumentach. Tego dnia całe przedszkole odczuło atmosferę świąt.

Kiedy nadejdzie wieczór Wigilii, Kiedy nadejdzie święta już noc, Nasze dziecięce serca czują potrzebę Rozesłać wszystkim życzeń moc. Niech nie będzie smutnych, stroskanych Niech łza nie kręci się w żadnym oku, Niech szczęście i radość wszystkich nawiedzi W Wieczór Wigilii i w Nowym Roku. Niech więc gwiazda wszystkim zabłyśnie, Oświeci każdy na ziemi kąt, Wedle zwyczajów naszych praojców Życzymy więc wszystkim: Zdrowych, szczęśliwych Świąt!!! Wszystkim, którzy zasiądą do stołu wigilijnego z całego serca życzą

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 4 w Grajewie

Ewelina Święćkowska; PM4

« 1 z 2 »