Dzień Pluszowego Misia w „Stokrotkach”

25 listopada obchodziliśmy w naszej grupie „Dzień Pluszowego Misia”. Z powodu pandemii bez ukochanych pluszaków, z powodu ospy w BAAAAARDZO okrojonym składzie, ale równie wesoło jak co roku. Dzieci przystrojone w misiowe opaski i misiowe noski, doskonale bawiły się biorąc udział w wielu konkurencjach tj. tropienie po śladach niedźwiedzia polarnego, karmienie misiów na czas, misiowa ciuciubabka. Następnie Stokrotki poznały historię powstania święta wszystkich misiów, oglądały o nich bajkę, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów, zatańczyły zmisiowany taniec i przypomniały sobie wszystkie zabawy z misiami w roli głównej: „Misie szare”, „Stary niedźwiedź”, „Teddy bear turn around”. Nie mogło też zabraknąć misiowej gimnastyki buzi i języka oraz swobodnej twórczości plastycznej…Na zakończenie tego wspaniałego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz odznakę „PRZYJACIEL MISIA”. To był udany dzień ?

Anna Filipkowska; PM4