Dzień Pluszowego Misia w grupie „Słoneczka”

thumb-img

W środę, 25 listopada, dzieci z grupy „Słoneczka” uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały urodziny Misia, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, w tym roku dzieci przyszły do przedszkola bez swoich ulubionych i kochanych pluszaków.

Tego dnia, przedszkolaki poznały historię powstania święta, brały udział w licznych zabawach ruchowych, w zespołach rysowały misia z zakrytymi oczami, jadły miód na czas, bawiły się w misiową ciuciubabkę, układały puzzle. Nie zabrakło również zdjęć w misiowej fotobudce. Na zakończenie, każde dziecko otrzymało odblaskowy breloczek- misia. To był dla naszych przedszkolaków dzień pełen wrażeń.

Katarzyna Wołyniec; PM4

« 1 z 2 »