30 września wszystkie dzieci w naszym przedszkolu obchodziły jedną z ważniejszych uroczystości przedszkolnych – Dzień Chłopaka. Ten spędzony w niezwykle miłej atmosferze dzień był szczególnie wyjątkowy dla naszych małych mężczyzn. Dziewczynki złożyły swoim kolegom najserdeczniejsze życzenia, po czym wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Tańce, zabawy w rytmie muzyki kolejny raz stworzyły okazję do wyrażenia pozytywnych emocji oraz zbudowania atmosfery życzliwości. Dodatkowo każdy z naszych małych bohaterów z racji swojego święta musiał wykazać się przed koleżankami swoją siłą, wytrzymałością a przede wszystkim mądrością. Wszystkie zaproponowane zadania wykonali bez najmniejszych oporów, z uśmiechem na twarzach. Po wspólnej zabawie chłopcy mieli okazję zrobić sobie fotografię Supermana, otrzymali medale Super Chłopaka lub kolorowe krawaty. Nastąpiła również koronacja króli. Był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Emilia Makowska; PM4