Drodzy Rodzice1 września, tj. wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Przedszkole czynne w godzinach 6:00 – 16:00. Zapraszamy wszystkich dzielnych i uśmiechniętych przedszkolaków. Stęsknione panie i zabawki czekają na Was!Prosimy o zadeklarowanie (przez Messengera lub bezpośrednio do wychowawców drogą telefoniczną) od kiedy i w jakich godzinach orientacyjnie Państwa dziecko będzie uczęszczało do przedszkola. Dodatkowo informujemy, iż nadal obowiązują wytyczne GIS, w których zaleca się ograniczenie kontaktów do minimum. W związku z tym, dzieci będą odbierane przez wyznaczony personel placówki w wejściu głównym. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego oraz zakrywanie nosa i ust). Dodatkowo prosimy wszystkich rodziców o pobranie, zapoznanie się, wypełnienie i dostarczenie do przedszkola (pierwszego dnia pobytu dziecka w placówce) zamieszczonego poniżej w linku do pobrania OŚWIADCZENIA.