Dzień Babci i Dziadka w grupie „Słoneczek”

„Hej Babciu, hej Dziadku witamy Was piosenką…” tymi słowami dzieci z grupy „Słoneczka” rozpoczęły uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się we czwartek, 16 stycznia.

Na uroczystość przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku,
ukochanym Babciom i Dziadkom podziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie, złożono życzenia- dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom, prezentując program artystyczny, który bogaty był
w wiersze, piosenki i taniec. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki- laurki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole przy zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Katarzyna Wołyniec; PM4