Bal karnawałowy w naszym przedszkolu

thumb-img

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się ” Bal karnawałowy”. Dzień balu jest to dla przedszkolaków dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele innych. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy grupę animatorów, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca Zanim jednak zaczęły się tańce i zabawy, dzieci miały możliwość do pozowania do zdjęć grupowych i indywidualnych. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Emilia Makowska; PM4

« 1 z 2 »