„Festiwal Gorących Serc”

15 listopada 2019 r. w Sali widowiskowej GCK w Grajewie odbył się XVI Festiwal Gorących Serc, Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „Mam talent”. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Szkoła Naszą Szansą w Grajewie ZSS im. Jana Pawła II w Grajewie.

Celem Przeglądu było upowszechnianie osiągnięć artystycznych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie; wyzwalanie twórczej aktywności i artystycznej ekspresji u młodych, niepełnosprawnych ludzi, inspirowanie do poszukiwania nowych form pracy artystycznej i wychowawczej; rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz kształtowanie świadomego odbiorcy sztuki.

Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy: „Krasnoludki”, które zaprezentowały taniec: „Babuszki- Staruszki”.  W roli uroczych babuszek wystąpiły: Ola M., Patrycja M., Oliwia K., Amelia Ch., Klaudia B., Milenka K., Roksana S., Małgorzata W.

Dziewczynki z ogromnym entuzjazmem stanęły na scenie i tym samym dały świetny występ. Po występie rozbawiona publiczność gromkimi brawami pożegnała tancerki. „Babuszki”, pełne pozytywnych wrażeń, wraz z dyplomem i nagrodami rzeczowymi wróciły do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w pomoc i organizację strojów.

Joanna Burgraf, PM4