I miejsce Marty oraz II miejsce Emila!!!

thumb-img

We czwartek 16 maja 2019 roku w Grajewskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje miejskie Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków ph. „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”. Nasze przedszkole reprezentowało pięciu laureatów wyłonionych w eliminacjach przedszkolnych:

Hanna Kowalewska z grupy Biedronki

Roksana Sienkiewicz z grupy Słoneczka

Marta Szymanowska z grupy Stokrotki

Emil Krukowski z grupy Stokrotki

Anna Machomet z grupy Stokrotki

Miło jest nam poinformować o sukcesach naszych podopiecznych. Otóż Marta zdobyła I miejsce i będzie nas reprezentować na eliminacjach wojewódzkich. Emila sukcesem jest zajecie II miejsca, a Hania otrzymała wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków. Chcąc docenić starania i promocję przedszkola przez nasze dzieci, Pani Dyrektor podarowała dzieciom upominki. Serdecznie gratulujemy, a Marcie życzymy sukcesu w Białymstoku i trzymamy mocno kciuki.

Ewelina Święćkowska; PM 4