Wyróżnienie „Słoneczek”

16 kwietnia b.r. o godz. 10.00 w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie odbyło się uroczyste wręczenie nagród za konkurs techniczno-plastyczny „Mleczna Zagroda”.

W rywalizacji wzięły udział 24 grupy przedszkolne. Mali twórcy mieli za zadanie wykonać pod „czujnym okiem” i z pomocą nauczyciela makietę przedstawiającą wiejską zagrodę.

Nasze przedszkole reprezentowały dwie grupy: „Stokrotki” i „Słoneczka” wykonując przepiękne makiety używając przy tym różnych materiałów: kartonów, plastikowych nakrętek, piasku, szyszek, farb, makaronu i wielu innych produktów. Dzieci z ogromnym entuzjazmem  i zaangażowaniem lepiły krowy, bociany, kotki, kury i inne elementy.

Wyróżnienie otrzymała makieta wykonana przez grupę „Słoneczka”. Serdecznie dziękujemy małym artystom za pracę i wysiłek podczas tworzenia.

J. Burgraf, PM Nr 4