Wielkanocne warsztaty plastyczne w „Stokrotkach”

Gdy wiosna już na dobre zagościła w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 11 kwietnia dzieci z grupy Stokrotki zaprosiły rodziców do przedszkola na „wielkanocne warsztaty plastyczne”.
Warsztaty rozpoczęliśmy przedstawieniem pt. “Święta, święta, biją dzwony!!!” i złożeniem rodzicom życzeń świątecznych. Następnie w wesołej, ciepłej i rodzinnej atmosferze ozdabialiśmy farbami plakatowymi gipsowe odlewy zajączków, baranków, kurczaczków oraz innych figurek Wielkanocnych. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość stworzenia swojej dekoracji, która na pewno będzie ozdabiać stół wielkanocny w ich domach. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo.
Wszystkim obecnym na warsztatach rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas!!!

Ewelina Święćkowska, Marzenna Koniecko PM4