Dzień Babci i Dziadka w grupie „Słoneczka”

17 stycznia  w grupie „Słoneczka” odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.

W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przygotowały też dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i piękne róże. Dziękujemy !!!

Joanna Burgraf  PM4

No Images found.