Bezpieczne ferie- wizyta Pana Policjanta

Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach oraz akrobacji na lodowisku. W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków,  16 stycznia  przybyli do przedszkola zaproszeni goście z Komendy Policji w Grajewie. Przedszkolacy usłyszeli przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych. Dzielnicowy, pan J. Sztejno przypomniał o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód, zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni, zbliżania się do nieznajomych osób. Ponadto dzieci miały okazje zadać pytania do pana policjanta i dowiedzieć się więcej na temat stroju, wyposażenia mundurowego. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał kolorowankę.

Serdecznie dziękujemy za wizytę.

Joanna Burgraf PM4