Jasełka p.h. „Dzisiaj w Betlejem” w Stokrotkach

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt,  w dniu 18. 12. 20118r. dzieci z grupy „ Stokrotki”, jak co roku wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe. Przedszkolaki wcieliły się w role Maryi, Józefa, pasterzy, aniołów i trzech króli, którzy przybyli z daleka, by złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku uroczystości dodało dzielenie się opłatkiem, śpiewane kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że przybyli goście poczuli magię zbliżających się świąt. Przedszkolaki swym pięknym występem podbili serca publiczności. Było to niezwykłe przeżycie zarówno dla małych aktorów, jak i zaproszonych gości.

Jadwiga P. PM4